Rektörümüz, Deka Teknoloji Bilişim Hizmetleri Firması Kurucu Ortağı Serdar Özkan’a Teşekkür Plaketi Verdi

Rektörümüz, Deka Teknoloji Bilişim Hizmetleri Firması Kurucu Ortağı Serdar Özkan’a Teşekkür Plaketi Verdi

Rektörümüz Prof. Dr. Ersan Aslan, Deka Teknoloji Bilişim Hizmetleri Firması Kurucu Ortağı Serdar Özkan’ı makamında kabul etti. Rektör Yardımcımız ve Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Başalan, Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci ve Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Ömer Varışlı da ziyarette hazır bulundu.

Rektörümüz, Üniversitemiz Teknopark bünyesinde hizmete giren “Kırıkkale Üniversitesi İnnovation HUB” Eğitim Salonu’nun tefrişatına vermiş olduğu katkılar sebebiyle Serdar Özkan’ın şahsında Deka Teknoloji Bilişim Hizmetleri Firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederek Serdar Özkan’a plaket verdi.

Üniversitemiz Teknoparkında ofisi bulunan Deka Teknoloji Bilişim Hizmetleri Firmasının çalışmaları hakkında bilgi alan Rektörümüz, Üniversitemiz ile Deka Teknoloji arasında ortak yapılabilecek çalışmalar ve projeler hakkında Serdar Özkan’la görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile  sona erdi.

21. Yüzyılın ruhunu yansıtan“Kırıkkale Üniversitesi İnnovation HUB”Eğitim Salonumuz;  proje üretimi ve firma kuruluş aşamaları başta olmak üzere  girişimcilik konularında akademisyenlerimize, öğrencilerimize ve paydaşlarımıza eğitimlerin verildiği, sektör ile akademinin proje bazlı çalışmalara zemin hazırladığı bir mekan olarak hizmet veriyor.