Apartman, Site, Rezidans, Alışveriş Merkezi, Apart ve Teknopark Yönetimlerine Yeni Nesil Yönetim Sistemi Uygulaması: Sansito

Apartman, Site, Rezidans, Alışveriş Merkezi, Apart ve Teknopark Yönetimlerine Yeni Nesil Yönetim Sistemi Uygulaması: Sansito

Kırıkkale Teknopark’da, Sansito Site Yönetim Sistemi uygulaması Azelir Brevo tarafından yazılım ve tasarım aşaması tamamlanarak ürüne dönüştürülmüştür.

Yeni ve taze yazılım metodolojileri kullanılarak, zamanın gereklilikleri doğrultusunda, tamamı öz kaynaklar ve yerli imkanlar ile bir avuç taze mühendisin yoğun çalışmaları sayesinde tamamlandı. Uygulamanın amacı, kalabalık yerleşkelerde zorlaşan yönetim faaliyetlerinin, sürekli değişen ve artan kanun ve mevzuatlara uygun olarak yönetilebilmesi adına gerekli düzenlemelerin uygulanabilmesini sağlamaktır.

Sansito Site Yönetim Sistemi uygulaması ile:

Ödeme İşlemlerinde; yönetim tarafından kullanıcılara tahakkuk edilmiş borçlar güvenli altyapı üzerinden kredi kartı ile ödenebilir. Ödemesini düzenli yapmayan kullanıcılara yönetim tarafından belirlenen gecikme cezası işletilebilir.

Hukuksal İşlemlerde; ödeme yapan ve yapmayan dengesinin sağlanabilmesi için, ödemelerini belirlenen ay kadar geçiren sakinlere yönelik hukuki tahsilat süreçleri başlatılabilir.

İletişim İşlemlerinde; yönetimin kullanıcılara tek bir noktadan kolayca erişim sağlayabilmesi için mesaj ve duyuru kısımları yer almaktadır. Site sakinlerine hem toplu hem de bireysel olarak SMS veya email atabilmektedir.

Bunların dışında uygulamada yer alan birçok modül yardımı ile toplantı işlemleri, gelir-gider takibi, yönetici atama işlemleri, sitenin ortak giderlerinin sistem tarafından otomatik hesaplanarak işletme defteri oluşturma ve gereken bilgileri tüm kat sakinlerine duyuru olarak yayınlama gibi çeşitli imkânları vardır.

İlerleyen aşamalarda müşterilerden gelen sürekli geri beslemelere odaklanılarak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yazılımın evrimleşerek gelişmesi sağlanacaktır.

Sansito Site Yönetim Sistemi uygulaması, kolay anlaşılır ve entegre çözümleri ile yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet sağlayarak klasik muhasebe programlarının ötesinde, kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekillenen bir çözüm ortağıdır.

www.azelirbrevo.com    www.sansito.com