6. TGB ZİRVE DUYURUSU

6. TGB ZİRVE DUYURUSU

Sayın Yetkili,

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Teknoparklar Zirvesi’nin 6’ncısı Türkiye’deki 71 Teknopark’ın katılımıyla 8 Mayıs 2018 tarihinde Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirilecektir.

Zirveye katılacak her bir Teknopark için 4 m2’lik alan tahsis edilmesi nedeniyle Bölgemizde faaliyet gösteren firmalarımızca yürütülen projelerin nihai çıktılarının anlatılacağı ürün, prototib vb. malzeme veya cihazların görsel tanıtımı yapılacaktır.

Bu amaçla 50×70 cm. ebadında aşağıdaki örneğe uygun olarak tarafınızca hazırlanacak afişin 4 Mayıs 2018tarihine kadar Kırıkkale Teknopark Yönetimine elden teslim edilmesi halinde Zirveye katılan kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra ziyaretçilere de tanıtım imkanı sağlanacaktır. http://teknolojigelistirmebolgeleri.com/adresinden 6. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesine katılmak isteyen firma yetkilileri ve çalışanları kayıt işlemini online yapabilecektir.

Afişin tarafımıza gönderilmesi halinde firmanızın tanıtımı açısından da bir fırsat oluşturabileceği düşüncesiyle iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

KIRIKKALE TEKNOPARK